prestiżowy adres

Prestiżowy adres
w centrum Poznania

ul. 27 Grudnia 5/5a, Poznań ...nic dodać, nic ująć
Elastyczna oferta

ELASTYCZNA OFERTA

DOSTOSOWANA DO SKALI TWOJEGO BIZNESU ...która rośnie razem z nim
Gwarancja spokoju

GWARANCJA SPOKOJU

możesz powierzyć nam prowadzenie Twojego biura,
i zająć się tym co istotne...
...swoim biznesem
wzrost

Tworzymy klimat, który sprzyja prowadzeniu małej firmy w Poznaniu.

Warsaw Office Business Center zaprasza Cię do świata realnego biznesu, w którym możesz zrobić wrażenie na swoich klientach i wejść na kolejny szczebel biznesowej drabiny.

Podnajem powierzchni biurowej

Jeśli chcesz wynająć małe biuro, nasza siedziba w Poznaniu idealnie się do tego nadaje. Oferujemy prestiżową lokalizację i krótkie terminy najmu. Umożliwiamy także wynajęcie pojedynczego biurka w abonamencie miesięcznym albo na godziny.

Zakładanie spółek

Pomożemy Ci w założeniu firmy. Podpowiemy, jakie dokumenty należy złożyć i w jaki sposób najlepiej to zrobić. Z nami rejestracja spółki okaże się prostsza niż myślałeś.

Wynajem adresu rejestracyjnego

Dobry adres dla Twojej firmy? Z nami to możliwe. Zarejestruj swoją działalność w prestiżowej lokalizacji w stolicy Wielkopolski i bądź dumny, że Twoje wirtualne biuro mieści się w Poznaniu.

Gotowe spółki

Potrzebujesz przedsiębiorstwa od zaraz? Skorzystaj z naszej bazy zarejestrowanych spółek i wybierz odpowiednią dla siebie.

Wynajem sal konferencyjnych

W celu zorganizowania szkolenia lub spotkania biznesowego skorzystaj z naszej w pełni wyposażonej sali konferencyjnej. Zapewniamy kompleksową obsługę Twoich klientów oraz dogodne warunki wynajmu

Księgowość

We współpracy z biurem rachunkowym pomożemy Ci w prowadzeniu księgowości Twojej firmy. Doradzimy też, jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

Copyright 2016 WOBC | All Rights Reserved