prestiżowy adres

Prestiżowy adres
na najbardziej znanej ulicy w Polsce

ul. Piotrkowska 121, Łódź ...nic dodać, nic ująć
Elastyczna oferta

ELASTYCZNA OFERTA

DOSTOSOWANA DO SKALI TWOJEGO BIZNESU ...która rośnie razem z nim
Gwarancja spokoju

GWARANCJA SPOKOJU

możesz powierzyć nam prowadzenie Twojego biura,
i zająć się tym co istotne...
...swoim biznesem
wzrost

Tworzymy klimat, który sprzyja prowadzeniu małej firmy w Łodzi.

Warsaw Office Business Center zaprasza Cię do świata realnego biznesu, w którym możesz zrobić wrażenie na swoich klientach i wejść na kolejny szczebel biznesowej drabiny.

Podnajem powierzchni biurowej

Przestrzeń to jeden z najważniejszych czynników stymulujących do efektywnej pracy. Potrzebujesz komfortowych warunków w prestiżowej lokalizacji dla swojego biura w Łodzi? Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy to, czego szukasz!  

Zakładanie spółek

Chciałbyś założyć firmę, ale przeraża cię ilość formalności, jakie czekają na przedsiębiorcę? Nie wiesz, jak wygląda proces rejestrowania nowej spółki? Skorzystaj z naszych usług – razem wybierzemy najlepszą formę rejestracji i wesprzemy cię na wszystkich jej etapach!

Wynajem adresu rejestracyjnego

Potrzebujesz adresu dla swojej firmy? Wybierz usługę wirtualnego biura! Łódź to miasto, które jest idealne dla rozwoju biznesu. Dogodna lokalizacja działalności zarejestrowanej pod oferowanym przez nas adresem na ulicy Piotrkowskiej podniesie prestiż twojej firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pakiet usług, dzięki którym twoje wirtualne biuro w Łodzi będzie działało sprawnie i bez zbędnych formalności!

Gotowe spółki

Założenie spółki nigdy nie było łatwiejsze! Oferujemy ci gotowe, zarejestrowane podmioty, z kontem bankowym i kapitałem początkowym, nieposiadające długów i zaległości w opłatach urzędowo-skarbowych. Postaw na wygodę i minimum formalności – wybierz gotową spółkę.

Wynajem sal konferencyjnych

Szukasz sali konferencyjnej w Łodzi, znajdującej się w dogodnej lokalizacji? W naszej ofercie znajdziesz salę konferencyjną mieszczącą do 10 osób, którą – w zależności od potrzeb i preferencji twojej firmy – możesz wynajmować na pojedyncze lub cykliczne spotkania. Zawsze w atrakcyjnej cenie!

Księgowość

W naszej ofercie, prócz wynajmu adresu rejestrowego znajdziesz również profesjonalne usługi księgowe prowadzone przy współpracy z biurem rachunkowym. Twoje wirtualne biuro w Łodzi, prócz prestiżowego adresu może w ramach naszych usług posiadać także obsługę księgową wysokiej jakości!

Copyright 2018 WOBC | All Rights Reserved