Podnajem powierzchni biurowej

Efektywność pracownika uzależniona jest od wielu różnych czynników: od motywacji i zarobków, poprzez samopoczucie, aż po sposób odżywiania i... otoczenie danej osoby. Na część z tych przesłanek nie mamy wpływu, jednak możemy zaaranżować przestrzeń do pracy w taki sposób, aby nie przeszkadzała w wykonywaniu zadań, a jednocześnie umożliwiała skupienie i zapewniała komfort fizyczny każdemu pracownikowi. Aby maksymalnie poprawić wydajność w pracy, musimy zadbać więc o miejsce jej wykonywania oraz zastanowić się nad tym, jaki system pracy bardziej nam odpowiada. Czy lepiej będziemy czuć się w przestrzeni wspólnej-co-workingowej, czy może w osobnym biurze? Wybór powinien być podyktowany naszymi preferencjami – tylko wtedy znacząco przełoży się na efektywność w pracy.

Jeśli dobrze czujesz się w grupie i nie przeszkadza ci, że obok będą pracować nieznane osoby, wybierz opcję co-workingu. Świetnie wyposażone biurko, dostęp do osobistej przestrzeni, w której możesz przechowywać dokumenty, ergonomiczne stanowisko pracy oraz atrakcyjna cena – to kwintesencja naszej oferty wynajmu pojedynczych biurek. Jeśli jesteś freelancerem i potrzebujesz odskoczni od pracy w domu, wypróbuj co-working. Nasze biuro usytuowane jest na słynnej ulicy Piotrkowskiej, więc postaw na wspaniałą lokalizację i ciesz się otoczeniem, które sprzyja pracy!

Jeśli z kolei masz zespół pracowników i chcesz, aby wykonywali oni zadania razem, pod twoim nadzorem, wybierz małe biuro - Łódź to lokalizacja, w której posiadamy również takie przestrzenie. W budynku na ulicy Piotrkowskiej oddajemy ci do użytku w pełni wyposażone małe biura. Pomieszczenia znajdujące się w naszej ofercie zapewniają nie tylko komfort pracy oraz prywatność, ale także idealne warunki do spotkań z klientami. Do twojej dyspozycji oddajemy również sekretariat, dzięki któremu twoi klienci już od progu poczują profesjonalizm i wysoką jakość prowadzonej przez Ciebie działalności. Ponadto nie obligujemy Cię do długotrwałego wynajmu – sam decydujesz, przez jaki okres będziesz wykorzystywał małe biuro.

Biurka

 

Wynajem biurka

Pakiet 20 h Pakiet 5 dni w miesiącu Pakiet miesięczny
95 zł netto 180 zł netto 500 zł netto

Małe biura

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy wolne pomieszczenia w WOBC Lódź:
 

Wynajem pokoi

Numer pomieszczenia Powierzchnia Ilość osób Umeblowanie Czynsz miesięczny
Pokój nr 2 14 m2 2-3 Tak 1 250 zł netto

Zdjęcia oferowanych powierzchni biurowych można znaleźć w naszej galerii.

Copyright 2018 WOBC | All Rights Reserved