Podnajem powierzchni biurowej

Wynajęcie biurka

Do prowadzenia własnej działalności gospodarczej potrzebujesz odpowiedniego miejsca. Nie zawsze możesz pracować w domu – jeśli nawet próbowałeś, to wiesz, że często nie jest to dobry pomysł. Rozumiemy to i dlatego proponujemy Ci wynajęcie pojedynczego biurka w naszej siedzibie, gdzie znajdziesz spokojne miejsce do pracy. Zapewniamy także przestrzeń do przechowywania ważnych dla Ciebie dokumentów w zamykanych na klucz szafkach i regałach. Dzięki temu masz pewność, że są bezpieczne i nie musisz przynosić ich za każdym razem. W ramach abonamentu za wynajem biurka oferujemy Ci także nieograniczony dostęp do urządzeń biurowych – drukarki i skanera – a także do zaplecza kuchennego (tu czeka na Ciebie pyszna kawa) oraz pomieszczeń sanitarnych.

Na korzystnych warunkach

Nie musisz ponosić wysokich kosztów wynajmu całego biura i dodatkowo opłacać rachunków za media – wynajmując u nas biurko, masz zapewniony Internet, prąd i ogrzewanie (bądź klimatyzację – w zależności od pogody). Nie musisz też martwić się o porządek w biurze, gdyż zadba o niego profesjonalny serwis sprzątający. O wspaniałą, sprzyjającą pracy atmosferę zatroszczą się wraz z Tobą inni freelancerzy korzystający z tej samej przestrzeni biurowej, co Ty. Wśród osób prowadzących własną działalność gospodarczą coraz bardziej popularny staje się co-working. Poznań niedawno dołączył do miast, w których taka forma wykonywania swoich obowiązków zawodowych zyskuje coraz większe grono sympatyków.

Na cały miesiąc albo na godziny

Częstotliwość korzystania z własnego miejsca do pracy możesz dostosować do swoich potrzeb. Jeśli zamierzasz spędzać w biurze cały dzień, zdecyduj się na pakiet miesięczny. Niekiedy jednak ilość czasu, jaki przeznaczysz na pracę, będzie zależna od ilości Twoich zleceń. Wówczas możesz wynająć biurko tylko na określone dni albo godziny w miesiącu. Decyzja należy do Ciebie. Gdy już ją podejmiesz, poinformuj nas o tym mailowo lub telefonicznie, a z przyjemnością udostępnimy Ci funkcjonalne i przyjazne miejsce do pracy w naszym biurze.

Biurka

W naszej ofercie posiadamy pojedyncze biurka w pomieszczeniach typu open space gwarantujące prywatność i wysoki komfort pracy. Wysokiej jakości umeblowanie oraz fotele zapewniają wysoką ergonomię pracy zachowując najwyższe standardy estetyczne. Do każdego biurka przydzielona jest indywidualna przestrzeń na dokumenty i artykuły biurowe w zamykanych na klucz regałach lub szafkach, co daje komfort i swobodę w korzystaniu z biura. Oferujemy pakiety godzin do wykorzystania w danym miesiącu lub miesięczny wynajem biurka na wyłączność.
 

Wynajem biurka

Pakiet 20 h Pakiet 5 dni w miesiącu Pakiet miesięczny
100 zł netto 190 zł netto 550 zł netto

 

 

Copyright 2018 WOBC | All Rights Reserved