prestiżowy adres

Prestiżowy adres
w centrum Warszawy

Al. Jerozolimskie 81, Warszawa Budynek CENTRAL Tower, X piętro ...nic dodać, nic ująć
doskonała komunikacja

DOSKONAŁA
KOMUNIKACJA

Elastyczna oferta

ELASTYCZNA OFERTA

DOSTOSOWANA DO SKALI TWOJEGO BIZNESU ...która rośnie razem z nim
Gwarancja spokoju

GWARANCJA SPOKOJU

możesz powierzyć nam prowadzenie Twojego biura,
i zająć się tym co istotne...
...swoim biznesem
wzrost

Tworzymy klimat, który sprzyja prowadzeniu małej firmy w Warszawie.

Warsaw Office Business Center zaprasza Cię do świata realnego biznesu, w którym możesz zrobić wrażenie na swoich klientach i wejść na kolejny szczebel biznesowej drabiny.

Podnajem powierzchni biurowej

Chcesz podnająć powierzchnię w prestiżowej lokalizacji, ale boisz się długoterminowych umów i ogromnych kosztów wynajmu? Twoja firma jest za mała dla biurowca w centrum? Już nie! Z nami pójdzie łatwo. 

Zakładanie spółek

Pomagamy w zakładaniu spółek prawa handlowego. Doradzamy w przygotowaniu odpowiednich dokumentów pozwalających na szybkie założenie podmiotu spełniającego oczekiwania Klienta. 

Wynajem adresu rejestracyjnego

Prestiżowa lokalizacja, doskonała komunikacja i profesjonalny biurowiec klasy A – tym odróżniamy się od konkurencji. Nie nazywamy się wirtualnym biurem, ponieważ zapraszamy Cię do świata realnego biznesu.

Gotowe spółki

Warsaw Office Business Centre oferuje także gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż.

Wynajem sal konferencyjnych

Na terenie biura udostępniamy salę konferencyjną - do dyspozycji dla naszych Klientów, na pojedyncze lub cykliczne spotkania. Sala może pomieścić do 8 osób.

Księgowość

WOBC sp. z o.o. przy współpracy z biurem rachunkowym QA sp. z o.o. oferuje profesjonalne usługi księgowe związane z prowadzeniem bieżących rozliczeń podatkowych

Wirtualne biuro w Warszawie – to, czego szukasz, jest w zasięgu ręki

Wirtualne biuro w Warszawie to idealny pomysł na start dla młodego i małego biznesu biznesu. Każdy przedsiębiorca wie, że początki prowadzenia działalności gospodarczej bywają trudne – nie tylko ze względu na ograniczone fundusze, ale również przez konieczność rejestracji firmy pod konkretnym adresem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że młodzi i mali przedsiębiorcy mogą nie dysponować własnym domem czy mieszkaniem, w którym zarejestrują swoją spółkę lub firmę. Wychodzimy im naprzeciw tworząc w pełni profesjonalne wirtualne biuro, dostosowane do potrzeb i preferencji rozmaitych klientów – od powstających start-upów, aż po duże firmy otwierające oddziały w nowych krajach. W zależności od tego, jakim budżetem dysponuje Twoja firma, możesz wynająć wirtualne biuro w ramach jednego z dogodnych dla Ciebie pakietów. Co zapewniamy ze swojej strony? Przede wszystkim stałe opłaty oraz prestiż wynikający z posiadania adresu biura w prężnie rozwijającej się stolicy, jaką jest Warszawa!

Wirtualne biuro to gwarancja wygody i niskich kosztów

Dlaczego warto rozważyć wirtualne biuro w Warszawie? To proste: prestiżowy adres w samym centrum miasta da Ci przewagę nad firmami, które znajdują się na jego obrzeżach. Warszawa to miasto z wieloma możliwościami i adres nie jest tu bez znaczenia. Klienci bardzo często wybierają potencjalnych wykonawców czy usługodawców właśnie na podstawie prestiżowego adresu. A co zyskasz, rozpoczynając z nami współpracę? Na początek będzie to rejestracja firmy w wieżowcu usytuowanym w Alejach Jerozolimskich 81. Pakiet podstawowy zapewni Ci dodatkowo odbieranie korespondencji i natychmiastową informację o jej dostarczeniu tak, byś mógł na bieżąco odbierać paczki czy listy. A gdy firma zacznie się rozwijać, możesz wykupić inny pakiet, zapewniający dodatkowo stacjonarny, warszawski numer telefonu, skanowanie korespondencji czy odbieranie telefonów od Twoich klientów. Wirtualne biuro jest więc znaczącym ułatwieniem w prowadzeniu biznesu – spróbuj i przekonaj się, jakie możliwości daje Warszawa!

Warszawa – miasto możliwości

Wirtualne biuro w Warszawie daje Ci wiele możliwości: nawiązanie nowych kontaktów, częstsze propozycje współprac, a także zupełnie inny odbiór Twojej firmy przez klientów. Nie od dziś wiadomo, że pożądaną lokalizacją największych przedsiębiorstw i firm w Polsce jest Warszawa. Stań się jednym z rekinów biznesu i rozwijaj swoją firmę w morzu możliwości – wirtualne biuro jest pierwszym krokiem w tę stronę. Podejdź z odwagą do swojego przedsięwzięcia i pozwól nam zająć się całą resztą – wirtualne biuro zapewni Ci spokój i czas na wprowadzanie w życie biznesowych pomysłów oraz szukanie inwestorów, współpracowników oraz klientów.

Copyright 2018 WOBC | All Rights Reserved