Wynajem adresu rejestracyjnego

Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Chcesz, aby adres twojego podmiotu potwierdzał jego profesjonalizm i jakość oferowanych usług, ale nie masz pomysłu, gdzie go zarejestrować? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Warsaw Office Businss Center oferuje ci prestiżowy adres dla biura na Alejach Jerozolimskich 81! Bez obaw - ta wyjątkowa lokalizacja wcale nie musi znacząco uszczuplić funduszy twojej działalności, jeśli tylko postawisz na wirtualny adres. Warszawa jest uznawana za drogie miasto, jednak nasza oferta łączy w sobie zalety prowadzenia biura w centrum z niedużymi wydatkami. Możesz wybierać wśród różnych pakietów – dopasuj je do firmy w zależności od predyspozycji i potrzeb! W ramach działalności wirtualnego biura w Warszawie oferujemy oczywiście adres, a oprócz niego szereg udogodnień. Możemy odbierać za ciebie korespondencję: paczki i listy (także te awizowane), o ich nadejściu dowiesz się drogą elektroniczną tego samego dnia! Prócz obsługi korespondencji oferujemy ci dodatkowo założenie warszawskiego numeru stacjonarnego, co uwiarygodni twoją działalność. Jeśli wybierzesz również obsługę tego numeru, będziemy odbierać za ciebie telefony i udzielać twoim klientom informacji według wcześniej ustalonych wytycznych i instrukcji. Brzmi jak idealny sekretariat? To nie wszystko! Jeśli umówisz się z klientem w naszym biurze, ugościmy was pyszną kawą w nowoczesnej przestrzeni biurowca. Adres siedziby – Warszawa. Obsługa biura – bez zarzutu. Satysfakcja ze współpracy – gwarantowana!

Pakiety usług - rozpocznij działalność

Podane ceny są cenami netto
* W cenę wliczono możliwość korzystania z sali konferencyjnej (4 godziny miesięcznie)


Warszawski adres dla biura jest gwarancją sukcesu Twojej firmy

Warszawski adres siedziby młodego biznesu robi wrażenie na potencjalnych klientach – nie będziemy tego ukrywać. Wiemy, że wizerunek przedsiębiorstwa, prócz wizytówek, reklamy internetowej i strony WWW buduje także prestiżowa lokalizacja marki. Często jednak młodzi przedsiębiorcy nie mogą pozwolić sobie na wynajęcie powierzchni biurowej w centrum dużego miasta, takiego jak Warszawa. Nasze usługi są więc stworzone właśnie dla takich osób: zdeterminowanych w walce o sukces i pragnących odmienić życie swoje i innych nowym, pomysłowym i kreatywnym biznesem. Jeśli zaliczasz się do takich osób, to zapraszamy Cię do współpracy. Zapewnimy Ci wirtualny adres w centrum Warszawy oraz profesjonalną obsługę, dzięki której Ty będziesz mógł zająć się bieżąca działalnością firmy i jej rozwojem – bez zbędnych formalności i bez zmartwień o to, jak zdobyć adres siedziby.

Adres siedziby w Alejach Jerozolimskich? Od dziś to nie problem!

Warszawa to miasto, do którego przenoszą się wszystkie firmy, mające na koncie zarówno ogólnopolskie, jak i międzynarodowe sukcesy. Nic w tym dziwnego – to tutaj łatwiej pozyskać klientów i łatwiej nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Ty także pójdź w ich ślady! Oferujemy Ci prestiżową lokalizację – od dziś Twój adres dla biura to Aleje Jerozolimskie 81, Warszawa. Brzmi dobrze? Oczywiście, że tak, ale to nie wszystko! Tak prestiżowy adres siedziby możesz mieć już od 129 złotych miesięcznie. Sprawdź sam, jak bardzo wirtualny adres w samym centrum Warszawy poprawi wizerunek Twojej marki.

Wirtualny adres – jak to działa?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak działa wirtualny adres i czy formalności nie są zbyt skomplikowane, to mamy dla Ciebie jedną informację: nie ma się czego obawiać! Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług, dlatego stworzyliśmy specjalne pakiety cenowe – w taki sposób, aby każdy przedsiębiorca mógł wybrać pakiet dopasowany do własnych możliwości finansowych i preferencji. Pakiet w najniższej cenie obejmuje podstawowe usługi: adres dla biura w centrum miasta, odbieranie firmowej korespondencji oraz informowanie o niej naszego klienta na bieżąco. Drugi pakiet obejmuje dodatki w postaci skanowania korespondencji – tak, aby klient nie musiał nawet przychodzić do biura, by odebrać listy. W trzecim pakiecie udostępniamy z kolei warszawski numer stacjonarny, a w czwartym – odbieranie połączeń przychodzących przez pracowników obecnych na miejscu. Wirtualny adres siedziby to proste i przejrzyste zasady oraz gwarancja najwyższej jakości usług w przystępnej dla każdego przedsiębiorcy cenie.

Copyright 2018 WOBC | All Rights Reserved